Protų mūšis

2015 m. lapkričio 11 d. mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo  žinių ir mąstymo žaidime – protmūšyje, kurį organizavo Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.

Šis renginys yra vienas iš būdų stiprinti jaunimo psichinę sveikatą, skatinti „sveiką“ tarpusavio konkurenciją, ugdyti gebėjimus: dirbti komandoje, pozityviai mąstyti, priimti atsakomybę už savo veiksmus, būti tolerantiškais ir padėti vienas kitam. Organizatoriai organizuodami šį renginį siekė atkreipti mokinių dėmesį į sveikatos svarbą ir paskatinti juos domėtis bei rūpintis savo sveikata.

Dalyviai žaidimo metu turėjo atsakyti į pačius įvairiausius klausimus apie sveikatą – pradedant klausimais iš medicinos istorijos, žmogaus fiziologijos, biologijos bei anatomijos sričių ir baigiant sveikos gyvensenos bei sporto temomis.

DSC_1241Nuotraukas galite pamatyti čia.