Kalėdinės žinios

Mūsų kalendoriuje yra švenčių, kurios turi nepakartojamo žavesio ir sukelia švelniausių ir mieliausių prisiminimų bei svajonių bangą – tai meilės, šilumos ir džiaugsmo kupinos Kalėdos. Tai laikas, kai dalijamės ne tik kalėdaičiais, bet, svarbiausia, tuo, kas mumyse yra geriausia.

Pradinukai savo pasirodymu  ‘’Kalėdų naujienos” pasveikino mūsų Pavilniaus mokyklos mokytojus, visą kolektyvą, savo tėvelius su Kalėdų švente ir palinkėjo ramybės, meilės bei laimės.

Ypatingai dėkoju 2A ir 4A klasių mokytojai Valentinai Višniakovai, 2B kl. mokytojai Jelenai Ščiglo ir 3B kl. mokytojai Aleksandrai Narbut, šokių mokytojai Renatai Tekorienei, dainavimo būrelio vadovei  Irenai Szejbak, muzikos mokytojoms Jagodai Szlachtowicz ir  Gražinai Čiurilaitei už svarų indėlį, ruošiant mokinius pasirodymui prieš gerbiamą publiką.

Visiems nuoširdžiai linkime Laimingų Naujųjų metų!

Dorinio (tikybos) ugdymo mokytoja Valentina Zalizovskaja