Anglų kalbos mokyklinė olimpiada

Sausio 22-25 dienomis vyko mokyklinė anglų kalbos olimpiada 5-10 klasių mokiniams. Olimpiados tikslas – plėtoti gabių mokinių kompetencijas ir kūrybiškumą, ugdyti bendradarbiavimą panaudojant kalbos mokėjimo galimybes. Olimpiadoje dalyvavo 25 mokiniai. Jiems reikėjo atlikti žodyno taikymo, rašymo ir skaitymo užduotis. Olimpiados dalyviai parodė gerus ir puikus rezultatus. Tarp 5-6 klasių geriausiai sekėsi mokiniams: Melnikau Kiryl – I vieta, Kežun Dionid – II vieta, Tiuchtij Dominik ir Briuchanovas Robertas – III vieta. Tarp 7-8 klasių: Diakonova Polina, Briukhanov Fiodor, Kislenko Ilja – II vieta, Kulinčenko Viktorija, Kuzmina Kira – II vieta, Stankevič Milana, Skripkina Liubov, Maksimenko Taisija – III vieta. Tarp 9-10 klasių: Kahan Maryia – I vieta, Buša Izabela – II vieta, Kudriašova Arina – III vieta.

Dėkojame mokiniams už norą dalyvauti bei pasitikrinti savo anglų kalbos žinias ir gebėjimus olimpiadoje.

Anglų kalbos mokytojos Renata Myškina ir Marina Buša