Edukacija „Saulės sistemos modelio kūrimas“

Kiekvienais metais kovo mėnesį yra minima Pasaulinė Žemės diena. Būtent todėl kovo 18 dieną 5-6 klasių mokiniams buvo surengta labai įdomi edukacija „Saulės sistemos modelio kūrimas“. Pirmoje šio renginio dalyje, vykusioje pirmos pamokos metu, buvo aptartos pagrindinės Saulės sistemos planetos, jų savybės, taip pat ir kiti dangaus kūnai. Vėliau, po teorinio įvado, įgytos žinios buvo įtvirtintos gaminant Saulės sistemos modelį, tam panaudojant įvairias priemones. Edukacijos pabaigoje visi mokiniai trumpai pristatė savo darbus.

Vyr. mokytoja Laura Šablevičienė

Vyr. mokytoja Kristina Maloglazova