Edukacija Žaislų muziejuje

Savaitgalis dažniausiai visada kupinas įvairių žaidimų su savo mylimiausiais žaislais. O ką mes žinome apie žaislus? Su tokiu klausimu mūsų smalsieji 2a, 2b ir 4b klasių mokiniai nukeliavo į Žaislų muziejų sužinoti, su kokiais žaislais žaidė jų tėvai, seneliai ir proseneliai. Pažintis su muziejumi prasidėjo nuo seniausių žaislų istorijos. Vaikai susipažino su kokiais žaislais žaidė jų seneliai ir proseneliai. Susidomėję klausėsi gidės pasakojimo apie žaislus, kuriais vaikai žaidė viduramžiais pilyse. Mokiniai turėjo galimybę ne tik susipažinti su muziejuje esančiais žaislais, bet juos patyrinėti, pažaisti. Pilni įspūdžių ir teigiamų emocijų mokiniai grįžo į mokyklą. Dar ilgai netilo kalbos apie labiausiai sužavėjusius žaislus. Juk žaisti visiems smagu. Net ir mokytojams.

Pradinių klasių vyr. mokytoja Valentina Višniakova