Mamytėms

Tau vėjelis šlama

Tarp margų gėlių.

Anzelmas Matutis

Mama – tai mūsų tikriausias draugas, kai išbandymai, staigūs ir sunkūs, užgriūna mus, kai ateina  nelaimė, kai draugai, kurie džiūgauja su mumis sėkmės akimirką, palieka apsupus problemoms. Ji tvirtai mus palaiko savo kilniais pamokymais, pataria mums, kad išsklaidytų tamsos debesis ir sugrąžintų taiką mūsų širdyse. Motinos diena – viena gražiausių pavasario švenčių, turinti gilias tradicijas ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Tai diena, kai gražiausi gėlių žiedai dovanojami pačiam artimiausiam žmogui – mamytei. Lietuvoje Motinos diena švenčiama pirmąjį gegužės sekmadienį. Tai simbolizuoja žmonių pagarbą kilniai moters – motinos prigimčiai. Taip atsidėkojama už jos rūpestį auginant vaikus.

Nulinukai pasiruošė šiai šventei, kūrė aplikacijas ir dovanas savo mamoms. Ugdytiniai paruošė plakatą su užrašu ,,Mama, aš Tave myliu!”. Vaikai kartu su mokytoja kalbėjo apie meilę mamoms, dalinosi savo istorijomis ką mėgsta veikti laisvalaikiu su savo mamomis. Nulinukai liko labai patenkinti savo rankdarbiais ir nekantriai laukė, kol galės įteikti dovanas savo mamoms.

Priešmokyklinio ugdymo lenkų grupės vyr. mokytoja Bożena Vilkicka