Birželio 15 dieną mokykloje vyko ypatinga šventė – Pavilnio pagrindinės mokyklos 110-osios laidos dešimtokų išleistuvės. Tai buvo šiltas, emocijų ir prisiminimų kupinas renginys, skirtas atsisveikinti su mūsų dešimtokais.
Šventė prasidėjo nuoširdžiais dešimtokų žodžiais apie mokyklą – vietą, kurioje prabėgo jų vaikystė. Gyvenimas – tarsi dienoraštis, kuriame kiekviena diena palieka savo pėdsaką, o mokykla yra vienas svarbiausių šios knygos skyrių.
Sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorė Jūratė Veciuvienė. Ji pasidžiaugė mokinių brandumu ir pasiekimais, palinkėjo jiems ryžto bei sėkmės tolimesniuose gyvenimo žingsniuose ir įteikė pagrindinio ugdymo programos baigimo pažymėjimus.
Savo mintimis dalijosi ir patys dešimtokai – jie prisiminė mokykloje praleistus metus, dėkojo direktorei, mokytojams, tėvams ir draugams. Ypatingą dėmesį mokiniai skyrė savo klasės vadovei, kuri kartu su jais įveikė ne vieną iššūkį, dalijosi žiniomis, palaikymu ir šypsenomis.
Šventę vainikavo nuoširdūs tėvų apkabinimai ir linkėjimai.
Tegul šie dienoraščio puslapiai ilgam išlieka dešimtokų atmintyje kaip vieni šilčiausių ir brangiausių gyvenimo prisiminimų.
10 klasės vadovė J. Klimašauskaitė
