Pažintinė ekskursija 5-10 kl. mokiniams ,,Vilniaus senamiestis – mūsų istorinio ir kultūrinio paveldo dalis ir edukacinė pamoka ,,Tapk egzotinės mados kūrėju“

Rugsėjo 26 d. 5-10 klasių mokiniai ir mokytojai dalyvavo mokomojoje – pažintinėje ekskursijoje ,,Vilniaus senamiestis – mūsų istorinio ir kultūrinio paveldo dalis”. Mokiniai stebėjo dailininkų darbą senamiestyje, aplankė Bazilijonų kiemą, matė Česlovo Milošo  laiptus, buvo Bernardinų sode.

Taikomosios dailės muziejuje aplankė Aleksandro Vasiljevo parodą ir dalyvavo edukacinėje pamokoje ,,Tapk egzotinės mados kūrėju”. Edukacinio užsiėmimo metu mokiniai tapo kūrėjais: pagal fotografijose pateiktus garsių drabužių dizainerių kostiumų fragmentus kūrė rūbų modelius. Diena buvo kupiną įspūdžių ir puikių akimirkų!

Mokytoja Jadvyga

20170926_103658Nuotraukas galite pamatyti čia.