Akcija „Uždekim vėlinių žvakutę“

Ilgėjant rudens vakarams vis dažniau prisiminame savo artimuosius ir tuos, kurių nebėra šalia mūsų, tuos, kurie jau paliko šį pasaulį. Žvakių šviesa, nuoširdi malda – taip pagerbiame visus  mirusiuosius. Norėdami priminti vaikams , kad negalima užmiršti artimuosius žmones net tada, kai jų nebėra, mokytojos su pradinių klasių mokiniais inicijavo gražią pilietinę akciją „Uždekim vėlinių žvakutę“.

Šio sumanymo tikslas – ugdyti dvasines vertybes ir pagerbti mirusiųjų atminimą.

Mokiniams buvo pravesta integruota tikybos ir gimtosios kalbos pamoka „Atmintis – tai dovana tiems, kurie jau išėjo…“  Vaikai susipažino su Vėlinių šventės tradicijomis ir papročiais, sužinojo, kodėl tą dieną degamos ant kapų žvakutes, prisiminė išėjusius  Anapilin savo artimuosius.

Spalio 27 dieną  pradinių klasių mokiniai nuvyko į Pavilnio kapines ir uždegė žvakutes ant AK kareivių ir kitų nebelankomų kapų.

Vaikai žvakės šiluma sušildė savo rankas ir širdį, jautėsi pakylėti atlikę gerą darbą.

Pradinių klasių mokytoja Valentina Višniakova

DSC01241Nuotraukas galite pamatyti čia.