Moksleivių floristinių darbų konkursas–paroda „Žiemos švenčių belaukiant“

Gruodžio 1 dieną Vilniaus universiteto Botanikos sodo Muziejuje vyko moksleivių floristinių darbų konkursas-paroda „Žiemos švenčių belaukiant“. Konkurse buvo kviečiami dalyvauti V-XII klasių, profesinių mokyklų moksleiviai, kolegijų studentai. Dalyviai buvo skirstomi į šias amžiaus grupes:

• A grupė – V-VIII klasių moksleiviai.
  • B grupė – IX-XII klasių moksleiviai.
  • C grupė – profesinių mokyklų moksleiviai bei kolegijų studentai (iki 25 metų).

Renginio metu mokiniai buvo supažindinti su floristinių darbų konkursu–paroda „Žiemos švenčių belaukiant“, kuriame buvo aptarta adventinio bei kalėdinio vainiko paskirtis.  Mokiniai (A grupėje) sukūrė – KALĖDINĮ VAINIKĄ. Vainikas turėjo būti ne didesnis nei 50 cm skersmens, o jo sukūrimui reikėjo panaudoti ne mažiau nei 70 proc. gamtinės kilmės medžiagų. Vainiko karkasas buvo paruoštas iš anksto, o dekoruojamas konkurso metu.

Džiaugiamės, kad mūsų mokyklos 7 klasės mokinės Ana Kurilčik ir  Olesia gavo padėkas. Mokines konkursui paruošė technologijų mokytoja Edita Kazakevičienė.

Technologijų mokytoja Edita Kazakevičienė

20171212_111841(6)