Šalies pradinių klasių mokinių dailės darbų paroda – konkursas ,,PIEŠIU LIETUVĄ“

Vasario pradžioje mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai dalyvavo šalies pradinių klasių mokinių dailės darbų parodoje – konkurse ,,Piešiu Lietuvą”, kuris skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui.

Konkurse mokyklą atstovauja trijų mokinių darbai:

• 2B klasės mokinė Kira Kuzmina savo dabą pavadino ,,Laisva Lietuva”. Mokytoja Jelena Ščiglo.
  • 4A klasės mokiniai: Izabela Buša darbas ,,Žydinti Lietuva“ ir Raimond Mickevič piešinys ,,Lietuva už taiką“. MokytojaValentina Višniakova.

Darbai buvo pateikti  ant A3 formato lapų. Buvo panaudota mišri technika, nuo spalvotų pieštukų iki sudėtingų koliažo technikų. Gražiausius žodžius ir mintis mažieji dailininkai skyrė savo Lietuvai, taip paminėdami Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį.

Konkurso organizatoriai nugalėtojus paskelbs vasario 15 dieną.

Paroda vyks nuo 2018 m. vasario 15 d. iki kovo 11 d. Grigiškių pradinėje mokykloje.

Linkime jiems sėkmės!

Parengė dailės ir technologijų mokytoja Edita Kazakevičienė