Susipažinkime su geležinkeleninkų profesija

Mūsų dienomis transporto priemonių, kuriomis norime įveikti atstumus, pasirinkimas yra gausus ir įvairus. Galima kilti į dangų lėktuvu arba plaukti jūrų paviršiumi laivu, galima savarankiškai valdyti automobilį arba važiuojant ramiai stebėti gamtos vaizdus pro traukinio langą.

Mūsų mokyklos mokiniai balandžio 10 d. Karjeros dieną išsirinko vieną seniausių, tačiau vis tobulėjantį transportą – traukinį.

Lietuvos teritorijoje pirmasis traukinys iš Daugpilio atvyko į Vilnių 1860 m. rugsėjo 4-ąją, tiksliau, atpuškavo pirmasis garvežys su platforma.

Pradinių klasių mokiniai dalyvavo netradicinėje edukacinėje pamokoje Vilniaus geležinkelių muziejuje. Mokiniai kartu su gidu bei būriu savo draugų galėjo pažaisti smagių žaidimų pamokos metu. Užsiėmimo metu susipažino su geležinkelininkų profesija, saugaus elgesio geležinkeliuose taisyklėmis, informaciniais įspėjamaisiais ir draudžiamaisiais ženklais, mokėsi savarankiškai orientuotis geležinkelio stotyje, pažiūrėjo animacinį filmuką.

1a, 3a, 3b, 4b klasių auklėtojos

IMG_20180410_142719_HDR_preview

Nuotraukas galite pamatyti čia.