Išvyka į kontaktinį ZOOPARKĄ

Rugsėjo 24 dieną pradinių klasių mokiniai vyko į pažintinę ekskursiją į Zooparką “Ogmios mieste” Vilniuje. Kontaktinis Zooparkas – tai naujas unikalus edukacinis projektas.

Mažieji lankytojai turėjo išskirtinę galimybę iš arčiau susipažinti su gyvūnų pasauliu – viena mažiausių primatų pasaulyje – nykštukine marmozete, smalsuoliais lemūrais, išdykusių surikatų šeima, didžiausiais vėžliais. Ypatingai daug dėmesio sulaukė spalvingos papūgos loriketos, kurias galima maitinti iš rankų. Šios papūgos minta nektaru ir yra labai drąsios, tupia ant žmonių pečių ir draugauja su kiekvienu jas aplankiusiu. Gyvūnų prižiūrėtojai labai maloniai pasidalino savo žiniomis apie gyvūnus. Atskiruose kambariuose vyko edukacinės pamokos su mikroskopais, gyvačių išnaromis, plunksnomis ir t.t.

Ekskursijos – tai pamokos kitaip. Tai galimybė kuo daugiau sužinoti bei patirti malonių įspūdžių. Mūsų mokiniai turiningai praleido laiką, patyrė daug malonių akimirkų. Dar ilgai po kelionės aptarinėjo įspūdžius ir planavo, jog kitą kartą būtinai nusiveš ir savo tėvelius.

Pradinių klasių vyr.mokytoja Valentina Višniakova

image-0-02-04-8e836597812df11a443ebde1a1d586707a074bc549f3a89004f8955975d5cfe2-V (1)Nuotraukas galite pamatyti čia.