Tarptautinis mokinių meninės kūrybos konkursas ,,Kalėdinis atvirukas”

Šių metų lapkričio pradžioje mūsų mokyklos mokiniai (6,7 ir 9 klasių mokiniai) dalyvavo Tarptautiniame mokinių meninės kūrybos konkurse ,,Kalėdinis atvirukas”.

Konkurso tikslas – skatinti mokinių kūrybiškumą ir saviraišką, kūrybinius eksperimentus ir savarankiško darbo įgūdžius.

Konkurso darbai vertinami trijose amžiaus grupėse:

I amžiaus grupė – 7–10 metų;

II amžiaus grupė – 11–14 metų;

III amžiaus grupė – 15–18 metų.

Mūsų mokyklos auklėtiniai pateikė kūrybinius darbus, atliktus grafinės raiškos priemonėmis ir mišria technika.

Iš kiekvienos amžiaus grupės darbų vertinimo komisija atrinks po 5 geriausius (iš viso 15 darbų), kurių autoriai bus apdovanoti laureatų diplomais, rėmėjų ir LMNŠC atminimo dovanomis konkurso laimėtojų pagerbimo šventės metu. Taip pat iš kiekvienos amžiaus grupės bus atrinkta po 20 darbų parodai. Parodos dalyviai mokiniai ir mokytojai bus apdovanoti DMA padėkos raštais. Paroda bus eksponuojama Seimo II ir III rūmus jungiančioje galerijoje gruodžio mėnesį.

Tarptautiniam mokinių meninės kūrybos konkursui ,,Kalėdinis atvirukas”.

ruošė dailės ir technologijų mokytoja Edita Kazakevičienė.

Mokiniams linkime sėkmės!

20181107_121545Nuotraukas galite pamatyti čia.