Kūrybinė darbų paroda „Pelėdžiukų sapnas“

Spalio pabaigoje mūsų mokyklos erdves papuošė kūrybinė mokinių darbų paroda Pelėdžiukų sapnas“.

Parodoje dalyvavo mūsų mokyklos 5a ir 5b klasės auklėtiniai. Iš pradžių mokiniai buvo supažindinti su sagų prisiuvimo technika, buvo paaiškintos šios technikos galimybes, kad mokiniai galėtų sklandžiai įgyvendinti ,,Pelėdžiukų“ idėją. Po kelių pamokų mokiniai sugebėjo atlikti nuostabius kūrybinius darbus. Mokiniams šis užsiėmimas yra naudingas ateityje, nes reikalauja daug kruopštumo, susikaupimo, lavina smulkiąją motoriką bei jie išmoko prisiūti sagas, įvesti siūlus į adatas bei užbaigti siuvimą.

Technologijų pamokos integruotos su daile, panaudota siuvimo technika kartu su dailės raiškos priemonėmis (piešimo technika). Kiekvienas mokinys turėjo galimybę atskleisti savo meninį suvokimą, savo ,,Pelėdžiuko“ charakterį. Netrukus išryškėjo pirmieji nuostabūs darbai.

Mokiniai sugebėjo puikiai atlikti savo kūrybines užduotis ir papuošti mūsų mokyklos erdves!

Parengė technologijų ir dailės mokytoja Edita Kazakevičienė

20181026_153018