Pirmokų krikštynos

Gruodžio pradžioje mūsų mokykloje vyko smagus tradicinis renginys ,,Pirmokų krikštynos“. Mažieji mokinukai nekantraudami laukė šios dienos. Jiems buvo smalsu, kaip gi juos krikštys?  Kadangi mažiausieji mokiniai mokykloje praleido jau nemažai laiko, daug išmoko, jiems buvo suteikta galimybė parodyti savo gebėjimus. Sėkmingai atlikus užduotis pirmokai pasižadėjo laikytis taisyklių mokykloje, prisiekė, kad bus labai geri mokiniai, mandagūs, saugos knygeles. Pirmokams prisiekus, mokyklos direktorius A.Valiučko bei direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jūratė Venciuvienė simboliškai liesdami pirmoko petį dideliu pieštuku tarsi stebuklinga lazdele, įvedė jauniausius į mokinių gretas. Vertėjo stengtis, nes, paskaitę, paskaičiavę, pašokę, padainavę ir davę priesaiką, pirmokai tapo pilnateisiais mokyklos bendruomenės nariais.

Pradinių klasių vyr.mokytojos Valentina Višniakova, Jelena Ščiglo

pagrNuotraukas galite pamatyti čia.