Užgavėnės

Vėjuotą vidurdienį mokyklos kieme atsirado išsišiepusi Morė milžinė. O aplinkui jau rinkosi kaukėti velniai, barzdukai, visokie žvėreliai ir čigonės bei raganos. Labiausiai Užgavėnių laukė mažiausieji, jau prieš mėnesį pradėję gamintis kaukes. Užgrojus linksmoms šios šventės melodijoms, keliais ratais apie Morę ėmė suktis ir maži, ir dideli. Vėliau to rato centre savo rėmėjus bandė burti Kanapinis su Lašininiu, kurių simbolinės dvikovos baigtis ir nulėmė, kad jau ateina pavasaris. Taip visų lauktas. „Žiema, žiema, bėk iš kiemo“. Toks šūkis kelis kartus nuaidėjo iš šimto burnų, o aidas išnyko prie mokyklos augančiame miške. Atlikę rimtą darbą – simboliškai  išviję atsibodusią žiemą, vaikai ir mokytojai sėdo ragauti blynų.

Mokyklos bendruomenė

SONY DSCNuotraukas galite pamatyti čia.