Konkursas „Ekologiškai reiškia logiškai“

2019 m. vasario 27 d. Vilniaus Adomo Mickevičiaus licėjuje vyko konkursas „Ekologiškai reiškia logiškai“, kuriame noriai dalyvavo ir mūsų mokyklos atstovai iš  6a klasės: Maja Kinga Šarandina, Margarita Agata Jakubėnaitė ir Deividas Jasevičius. Konkurso tikslas buvo paskatinti mokinius atkreipti dėmesį į aplinkosaugą ir kylančias gamtos apsaugos problemas, domėtis jų atsiradimo ir sprendimo būdais. Renginio metu mokiniai stengėsi parodyti savo ekologijos ir aplinkosaugos žinias bei įgūdžius, spręsdami įvairias užduotis. Nors mūsų mokiniams nugalėtojais šįkart tapti nepavyko, bet jie įgijo daug naujų ir naudingų žinių. Už dalyvavimą konkurse mūsų mokyklos atstovai gavo diplomus bei daugkartinio panaudojimo maišelius ,,Žaliasis taškas“.

Biologijos vyr. mokytoja Laura Šablevičienė

pirmaNuotraukas galite pamatyti čia.