Pavilnio bendruomenės šventė

Pavilnio bendruomenės namai vėl, kaip prieš šimtą metų, pilni žmonių, prasmingų darbų, turiningų savaitgalių ir kaimyniško šurmulio.

Gražų šeštadienio rytą, gegužės 25 d., Pavilnio bendruomenės namų teritorijoje rinkosi žmonės į Pavilnio šventę. Ji prasidėjo žygiu po Pavilnio apylinkes.

Bendruomenės namų aikštėje nuo 12 val. veikė maisto kiemas su naminiais skanėstais, augalų turgelis, vaikų batutų ir kūrybinių darbų darželis, policijos palapinė su saugaus gyvenimo patarimais, laikinų tatuiruočių salonas. Šalia stovėjo scena, prie kuriuos rinkosi koncerto dalyviai: Pavilnio pučiamųjų orkestras „ID Brass Band Pavilnys”, lopšelio-darželio „Žiogelis” vaikai, Vilnies pagrindinės bei mūsų Pavilnio pagrindinės mokyklos moksleiviai. Visi pasipuošę ir pasirengę sužibėti kaip tikros žvaigždės.

Žiūrovai negailėjo aplodismentų kiekvienam atlikėjui. Mūsų mokyklos auklėtiniai ir jų mokytojai paruošė šventinį pasirodymą, kuriame buvo ir smagių šokių, ir linksmų dainelių. „Suita Śląska“ atliko 1-4 klasių mokiniai, kurių vadovė Lidija Voitkevič, dainą „Traukinys“ 1-4 klasių mokiniai, vadovaujami Jadvygos Šliachtovič, šokį „Disco“ pašoko mūsų priešmokyklinio ugdymo grupės ir 1 klasės mokiniai, parengti Renatos Tekorienės. ,,Raudonkepuraitės dainelę“ atliko mokyklos solistė Lidija Shymchyk iš 3b klasės, kurios vadovė muzikos mokytoja metodininkė Gražina Čiurilaitė. „Konik kurpiowski“ pašoko 5-6 klasių mokiniai, jų vadovė Lidija Voitkevič, o ritminį šokį „Fireball“ atliko 2-3 klasių mokiniai, dar 5-8 klasių mergaitės pašoko „I love Me“. Daineles ,,Draugystė“ ir „Goluboj vagon“ sudainavo 5b, 6b klasių  mokiniai, kurių vadovas muzikos vyr. mokytojas Gžegož Jurgelevič.

Po koncerto sporto aistruolių laukė krepšinio ir lyno traukimo varžybos.

Buvo gera ir džiugu pabūti, pabendrauti visiems kartu.

Istorijos ir pilietiškumo vyr. mokytoja, 6 b klasės vadovė Janina Klimašauskaitė

Nuotraukas galite pamatyti čia.