Edukacinė veikla „Grafika ant ratų“

Birželio 5 dieną  pradinių klasių mokiniai turėjo puikią galimybę tapti dailininkais ir save drąsiai bei kūrybiškai išbandyti, atlikdami lino raižinius. Edukacinės programos sumanytoja ir vadovė Virginija Armanavičienė atskleidė daug raižinių paslapčių. Ši veikla neįtikėtinai paprasta, pakankamai greita ir saugi, imliai pasiduodanti neįgudusiam naudotojui. Tuo pačiu užburianti netikėto rezultato žavesiu ir eksperimentavimo dvasia, mokanti kantrybės ir susikaupimo. Raižinių spausdinimui skirtas presas buvo pagrindinis prietaisas, kuriuo vaikai turėjo galimybę atspausti lino raižinius.

Šia programa buvo siekiama plėtoti kokybiško vaikų meninio ugdymo paslaugą, sudaryti galimybes interaktyviai veiklai. Pagrindinis edukacinės veiklos siekis tikrai buvo įgyvendintas. Vaikai drąsiai reiškė savo mintis ir patyrė kūrybinį džiaugsmą, išmoko raižyti, sužinojo, kas yra raižiniai, o svarbiausia, negalėjo atsidžiaugti savo kūrybiniais darbeliais!

Edukacinė veikla „Grafika ant ratų“ organizuota ir įgyvendinta Kultūros paso lėšomis.

Pradinių klasių vyr. mokytoja Valentina Višniakova

pirmaNuotraukas galite pamatyti čia.