Lenkijos nepriklausomybės šventė

Šiais metais Lenkijos nepriklausomybę šventėme dvi dienas. Lapkričio 11-ąją dieną dalyvavome pagrindiniame renginyje Rasų kapinėse, kurį  organizavo Lenkijos Respublikos ambasada. Mūsų mokyklą atstovavo 8a klasės mokiniai, mokyklos direktorius ir lenkų kalbos mokytoja. Ši delegacija nuvyko ten su gėlėmis ir žvakėmis nuo mokyklos bendruomenės.

Lapkričio 12-tą dieną šventėme mokykloje. Puikų pasirodymą paruošė pradinių klasių mokiniai su savo mokytojomis. Visi lenkų klasių mokiniai ir dalyvavę mokytojai atliko keletą populiarių tų laikų dainų. 10a klasės mokiniai paruošė prezentaciją apie Lenkijos nepriklausomybę.

Renginio metu  įvyko žinių konkursas apie Lenkiją. Visi dalyviai gavo užduočių geografijos, istorijos, dailės  temomis.

Pabaigoje visų laukė apdovanojimai.

Lenkų kalbos vyr. mokytoja Miroslava Naganovič