Vilniaus ir Rytų Vilnijos krašto skaitovų konkursas ,,Žiemos pasaka”

I etapas ,,Su knygą per pasaulį”

Meninio skaitymo konkursai – tai puiki dirva atskleisti jauno žmogaus individualumą, tobulinti asmenybę. Jų tradicija neturėtų sunykti ir tam reikalingas mokytojų ir mokinių geranoriškas nusiteikimas.

Lapkričio 20, 22 dienomis mūsų mokykloje vyko Vilniaus ir Rytų Vilnijos krašto skaitovų konkurso „Žiemos pasaka“ – I etapas „Su knyga per pasaulį“.

Skaitovai deklamavo rusų ir lenkų autorių kūrinius. Visi labai stengėsi, todėl pasirodymai buvo įdomūs, įvairūs. Poezija vaikų lūpomis skambėjo labai nuoširdžiai, jie puikiai perteikė kūrinių nuotaiką, mintį.

Mokinių raiškųjį skaitymą vertino direktorius Artur Valiučko, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jūratė Venciuvienė, lenkų kalbos vyr. mokytoja Miroslava Naganovič ir rusų kalbos vyr. mokytoja Ana Uspenskaja.

Vertinimo komisijos narėms teko nelengva užduotys išrinkti geriausius iš gana gausaus skaitovų būrio. Kol komisija tarėsi, visi neramiai laukė, kas gi taps šių metų meninio skaitymo laureatais.

Ir štai  laureatai:

Kamilija Zaleskaja priešmokykl. gr.

Kamila Kodz priešmokykl. gr.

Elina Abragimovič priešmokykl. gr.

Eleonora Stefanovič 2a kl.

Daniel Volčiok 2a kl.

Adrian Bumbul 4a kl.

Uršulia Kodz 4a kl.

Nikita Beliajev 3b kl.

Liubov Skripkina 3b kl.

Taisija Maksimenko 4b kl.

Lidija Shymchyk 4b kl.

Tikimės, kad ir ateityje mokiniai aktyviai dalyvaus įvairuose konkusuose ir  toliau skleis savo kūrybinius gebėjimus. Linkime jiems sėkmės, o laimėtojams – sėkmės II skaitovų konkurso etape.

Pradinių klasių vyr.mokytoja Valentina Višniakova

20191120_102333