Kalėdinis vakarėlis

Gruodžio 18 d. 1b, 2a, 2b, 3b ir 4a klasių mokiniai lankėsi žaidimų kambaryje ,,COSMOS Place“. Tai  pirmasis vaikų laisvalaikio ir edukacijos centras su interaktyvia erdve. Čia pasitelkdami pažangiausias inovatyvias technologijas  siekiama pažadinti vaikų kūrybiškumą ir smalsumą nuo pat mažų dienų. Išvykos metu vaikai galėjo linksmintis ne tik pasirinktame namelyje, bet ir naudotis kitomis Cosmos Place erdvėmis (projekcijų kambariu, laipiojimo siena, šviesos ir garso siena, grojančiomis virvėmis, laiptų nameliu, kamuoliukų baseinu, kreivais veidrodžiais, minkštuoju kambariu).

Artėjant Kalėdoms, komanda paruošė išskirtinę programą šios šventės tema. Animatoriai pavirto Kalėdų senelio kosminiais darbuotojais, visa COSMOS erdvė buvo gausiai dekoruota, o kulminacija tapo Kalėdų senelio programa su šokiais, eilėraščiais ir dovanėlėmis. Čia buvo visko – šiltų pasakojimų apie Laplandiją, pašėlusių žaidimų, smagių kūrybinių dirbtuvių!

Laikas prabėgo nepastebimai. Į mokyklą vaikai grįžo linksmi, laimingi, gerai nusiteikę, kupini įspūdžių.

Pradinių klasių vyr. mokytoja Valentina Višniakova

pirma20191218_113742