Per pertraukas – šokome

Nuo vasario 3 d. iki 7 d. pradinių klasių moksleiviai ir priešmokyklinės grupės ugdytiniai per ilgąją pertrauką praleido šokdami „Just dance“. Tai galima pavadinti žaidimu, kurio pagrindinis tikslas yra kuo tiksliau atkartoti vaizdo įraše rodomus judesius.

Mokiniai labai ritmiškai, išraiškingai, plastiškai judėjo perteikinėdami šokio charakterį.  Baigiantis šokių pertraukėlei vaikai domėjosi, kada dar jie šoks. Mokiniai labai laukė kitos dienos, kad vėl ir vėl galėtų šokti. Per kitas dienas įsitraukė ir vyresnių klasių moksleiviai. Galima teigti, jog judėjo visa mokyklos bendruomenė.

Renginys buvo labai naudingas, nes vaikai mokėsi bendraudami nuoširdžiai džiaugtis.   Reziumuojant drąsiai galima teigti, kad „Just dance“ vienija mokyklos kartas ir tarp jų atsiranda  ryšys, patiriamos teigiamos emocijos. Po šokių pertraukos mokiniai jautėsi laimingi, jų veiduose spindėjo šypsenos. Šokių pertraukos paskatino nesėdėti vietoje, smagiai leisti laiką kartu su draugais.

Pradinių klasių mokytoja Irena Jurgelianecienė