Daugybos lentelės savaitė

Rugsėjo 27 d. – spalio 6 d. vyko Daugybos  lentelės savaitė. Toks renginys mokykloje suorganizuotas pirmą kartą. Kiekvieną dieną fojė buvo kabinamas tos dienos slaptažodis ir atsakymas, kuriais naudodamiesi galėjome sveikintis.

Spalio 2 dieną trečiokai ir ketvirtokai  tikrino ne tik vyresniųjų klasių mokinius kaip jie žino daugybos lentelę, bet ir mokytojus bei mokyklos darbuotojus. Teisingai atsakę gavo medalius.

Spalio 5 dieną 5-10 klasių auklėtiniai dalyvavo konkurse. Teisingai atsakę mokiniai gavo sertifikatus “Daugybos lentelės ekspertas”.

Spalio 6 dieną 1-4 klasių mokinių žinias tikrino pedagogai, teisingai atsakę mokiniai gavo medalius.

Visi dalyvavę liko labai patenkinti.

Nuoširdžiai norime padėkoti visiems dalyvavusiems, o ypač vertinimo komisijos nariams.

Kristina Maloglazova