Pamoka Pavilnių regioniniame parke

Spalio 12 dieną 5a, 8a ir 9a klasių mokiniai kartu su vadovais turėjo pamoką netradicinėje aplinkoje – Pavilnių regioniniame parke. Žygiuodami tarp senų pušų ir ąžuolų Belmonto miško takais, mokiniai turėjo galimybę ne tik pasigrožėti nuostabiu rudens peizažu, bet ir geriau susipažinti su vietine istorija ir gamta. Pažintiniais takais pakilome į Raganų kalną, pamatėme saulės laikrodį ir pagaliau priėjome prie Belmonto krioklio. Nors žygis buvo nelengvas, tačiau moksleiviai grįžo namo kupini įspūdžių ir teigiamų emocijų.

Renata Myškina

IMG_4962Nuotraukas galite pamatyti čia.