Ugdymo organizavimas nuo lapkričio 30 d.

..

Karantinas pratęsiamas nuo lapkričio 30 dienos iki gruodžio 17 dienos. Esant karantinui Vilniaus Pavilnio pagrindinėje mokykloje ugdymas bus organizuojamas tokia tvarka:

1. Priešmokyklinės grupės ugdytiniai, 1–4 klasių mokiniai mokosi įprastu būdu mokykloje;
  2. 5–10 klasių mokiniai mokosi nuotoliniu būdu.

Pamokos vyksta pagal pamokų tvarkaraštį. Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo sprendimu priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniams, pradinukams mokykloje kaukių dėvėti nereikės. Veido kaukių dėvėjimas ugdymo įstaigos darbuotojams įstaigos viduje ar lauke, viešoje erdvėje lieka nepakitęs. Daugiau informacijos rasite čia.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Daugiau informacijos rasite čia:

• Vilniaus miesto savivaldybės administracija, priėmė sprendimą, kad vaikai, kurie ugdomi pagal ikimokyklinio,  priešmokyklinio ir pradinio ugdymo programas taip pat specialiosiose mokyklose ir bendrojo ugdymo mokyklų specialiosiose klasėse ugdomi mokiniai lankys darželius ir mokyklas įprastai, o 5-12 klasių mokiniai mokosi nuotoliniu būdu. Atkreipiame dėmesį, kad švietimo pagalbą mokiniams galima teikti nuotoliniu būdu arba atskirais atvejais tokiu pat būdu, kokiu vykdoma veikla mokykloje, užtikrinant valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatytas visuomenės sveikatos saugos ir higienos sąlygas.
  • Neformalusis vaikų švietimas gali būti vykdomas nuotoliniu būdu arba, jei tai neįmanoma, bus stabdomas.  Neformaliojo vaikų švietimo programos galės vyks įprastai tose mokyklose, kuriose neformalusis švietimas yra arba tos mokyklos ugdymo plano arba visos dienos mokyklos veiklos dalis, t. y. vyks tose pačiose klasėse. Neformaliojo vaikų švietimo programos taip pat vykti įprastai, jeigu užsiėmimai bus organizuojami lauke, ką labai skatina Vilniaus miesto savivaldybė, kuo daugiau laiko praleisti lauke.
  • Leidžiami ir individualūs mokymai, kai užsiėmimuose dalyvauja mokytojas ir vienas mokinys. Kontaktiniu būdu galės vykti tos neformaliojo vaikų švietimo programos, kurios vykdomos mokytojo, dirbančio tik su viena, ne didesne kaip 5 mokinių grupe, ir tik vienoje įstaigoje, patalpose užtikrinant 10 m2 plotą vienam besimokančiajam – šios sąlygos galioja ir neformaliajam suaugusiųjų švietimui ir neformaliajam profesiniam mokymui; kitu atveju jis organizuojamas nuotoliniu būdu arba bus stabdomas.
  • Atkreipiame dėmesį, jog ugdymo įstaigose, vykdant neformaliojo švietimo programas, teikiant švietimo pagalbos konsultacijas kontaktiniu būdu, turi būti laikomasi valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatytų asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitų būtinų sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygų.