Vilniaus miesto mokinių nuotolinis konkursas-paroda „Iliustruotas eilėraštis“

Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazijos vyresnioji dailės mokytoja Karolina Norkienė kartu su bibliotekininke Svetlana Andriukaitiene lapkričio mėnesį pakvietė Vilniaus miesto 5-8 klasių mokinius dalyvauti nuotoliniame konkurse „Iliustruotas eilėraštis“.

Konkurso tikslas buvo skatinti mokinių kūrybiškumą ir savarankiško darbo įgūdžius. Reikėjo iliustruoti eilėraštį žiemos ar Kalėdų tema.

Džiugu, kad mūsų mokyklos auklėtiniai Milana Aglinskaitė, Marekas Kuke, Kira Kuzmina, Maksimas Zaicevas ir Jegoras Larkovas dalyvavo šiame konkurse.

O Timas Lapenis sulaukė puikaus įvertinimo. Jo darbas komisijos buvo išrinktas kaip vienas  geriausių! Sveikiname! Visų dalyvių laukia padėkos, o geriausio darbo autoriaus ir maža dovanėlė.

Mokinius konsultavusi dailės ir technologijų mokytoja Edita Kazakevičienė