Laiškas Lietuvos Nepriklausomybės siekėjui Jonui Basanavičiui

Šiemet švenčiame Lietuvos valstybės atkūrimo dieną jau 103 kartą. Šiais metais, deja, negalime švęsti Vasario 16-osios suėję į didžiulį būrį, todėl  palaikydami  Vilniaus m. tautinių bendrijų mokyklų lietuvių k. ir literatūros metodinio būrelio mokytojų  iniciatyvą nusprendėme dalyvauti jų  paskelbtame dailyraščio konkurse „Paspausk ranką J. Basanavičiui“.

Mūsų mokyklos 5 b klasės mokiniai labai noriai dalyvavo konkurse, kūrė Jono Basanavičiaus portretus, rašė tradicinius laiškus ir laiškus ant nupieštos savo plaštakos taip norėdami prisidėti prie didžiausios mūsų šalies šventės – Laisvės šventės. Tokiu būdu moksleiviai kalba apie meilę Laisvei ir meilę Lietuvai, nes abu šie žodžiai –  Lietuva ir Laisvė – taip puikiai dera vienas prie kito ir labai  tiksliai atspindi jaunos kartos viltis ir lūkesčius.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja M. Kožemiakinienė

Nuotraukas galite pamatyti čia.