Kviečiamųjų mokytis Vilniaus Pavilnio pagrindinėje mokykloje 2021-2022 m. m. sąrašas

I etape birželio 10 d. nuo 18 val. – birželio 14 d. tėvai tvirtina kvietimus e. sistemoje, jei pildė prašymą į daugiau nei vieną mokyklą. Jei buvo pasirinkta tik viena mokykla ir ji išsiuntė kvietimą mokytis, tuomet nieko tvirtinti nereikia, prašymo statusas yra „laukiama sutarties pasirašymo“.

Šiais metais bus pasirašomos elektroninės sutartys toje pačioje sistemoje, kur teikėte prašymą, nuo birželio 17 d. apie jų pasirašymą informuosime pakviestų mokytis mokinių tėvus e. sistemoje nurodytais el. paštais.

Kitais etapais, po priėmimo komisijos posėdžių, mokyklos siųs kvietimus į atsilaisvinusias vietas tokia pačia tvarka.

Parengė

Priėmimo komisija