Žinių šventė Vilniaus Pavilnio pagrindinėje mokykloje

Akimirksniu prabėgo linksma vasara, o mokykla vėl kviečia savo moksleivius toliau žengti stebuklingu žinių taku!

Vilniaus Pavilnio pagrindinė mokykla plačiai atvėrė duris  naujiems mokiniams: pirmokėliams ir paruošiamųjų klasių moksleiviams. Nuoširdūs sveikinimai ir linkėjimai skambėjo iš mokyklos vadovės Jūratės Venciuvienės ir Naujosios Vilnios stačiatikių apaštalų Petro ir Povilo parapijos kunigo Vladimiro Rinkevič lūpų. Dešimtų klasių mokiniai pasveikino naujus moksleivius, žengusius pirmuosius žingsnius į mokyklą ir tapusius draugiškos mokyklinės šeimos nariais. Mažieji mūsų draugai, savo ruožtu, patikino visus, kad smalsiai žengs žinių keliu ir mokysis vien dešimtukais. Saulutė danguje, girdėdama šiuos žodžius, prasiskverbė pro debesis ir kartu su visais džiaugėsi Rugsėjo pirmosios švente.

Lietuvių kalbos ir literatūros vyresnioji mokytoja M. Kožemiakinienė