Edukacija “Drugeliai”

Edukacijos metu priešmokyklinių grupių ugdytiniai ir pradinių klasių mokiniai buvo supažindinami su tropinių drugelių ir vabzdžių įvairove, jų gyvenimo ciklu. Vaikai turėjo galimybę mokytis per patirtį, pamokėlės metu buvo ugdomi jų socialiniai ir gamtos pažinimo įgūdžiai, dėmesio koncentravimas bei emocinis intelektas.

Programos metu buvo pristatoma apie 15 įvairių rūšių drugelių iš skirtingų pasaulio kraštų. Dalyviai pamatė ir drugelius, ir visas drugelio stadijas (kiaušinius, vikšrus, lėliukes, kokonus) ne paveiksliuke ar ekrane, o natūraliai.

Drugeliai turi savo spalvų, formų, elgsenos magiją, kuri vilioja vaikus pasinerti į pažinimų kelionę. Moksleiviai galėjo patirinėti kokoną, drugelio sparnus, pamatyti kiek kojų turi ir kokios jos. Buvo pristatyti drugeliai – rekordininkai. Programos pabaigoje kiekvienas dalyvis turėjo galimybė palaikyti ant delno atsitūpusį drugelį ir pasakyti jam savo norą. Drugeliai juk pildo norus!

Pradinių klasių vyr.mokytoja

Aleksandra Narbut