Išvyka į Lietuvos nacionalinį operos ir baleto teatrą

Spektaklis ,,Pelenė“

Šių metų spalio 23 dieną Vilniaus Pavilnio pagrindinės mokyklos 7b ir 8b klasių mokiniai vyko į Lietuvos nacionalinį operos ir baleto teatrą stebėti baletą ,,Pelenė”.  Tai M. K. Čiurlionio nacionalinės menų mokyklos baleto skyriaus spektaklis. Ir vaikams, ir suaugusiems nėra nieko nuostabesnio už pasaką apie Pelenę. Puikiai žinomą nuo vaikystės, ir net suaugusiems paliekančią laimingos pabaigos viltį… Pagal šią pasaką parašyto S. Prokofjevo baleto muzika – vienas geriausių kompozitoriaus kūrinių, o baletas ne kartą pastatytas įvairiuose teatruose.

Mūsų scenoje savąją „Pelenės“ interpretacijos versiją rodė M. K. Čiurlionio nacionalinės menų mokyklos Baleto skyriaus moksleiviai, kurie paliko įpūdingas emocijas bei išgyventas nuostabias akimirkas. O scenografijos vaizdai tiesiog triumfavo mūsų širdyse.

Visa Pavilnio pagrindinės mokyklos grupė patyrė didžiausią malonumą  žiūrėdami spektaklį ,,Pelenė”.

Klasių vadovai: Janina Klimašauskaitė

Edita Kazakevičienė