Aplinkosaugos konkursas „Žalioji odisėja“

Atliekų mažinimo savaitę mūsų mokyklos 9-10 klasių mokiniai minėjo su aplinkosauginiu konkursu „Žalioji odisėja“, kuris vyko lapkričio 23 d.,  VILNIUS TECH universitete.

Renginio vedėjas Robertas Petrauskas  kvietė mesti iššūkį konkurso „Žalioji odisėja“ finale dalyvaujančioms komandoms ir išbandyti jėgas protmūšyje, kurio nugalėtojai buvo apdovanoti prizais.

Visų dalyvių laukė interaktyvios veiklos, kūrybinės dirbtuvės kartu su riedlenčių perdirbimo dirbtuvėmis „Commune DIY“ ir „Kita forma“, visi susipažino su VILNIUS TECH Aplinkos inžinerijos fakultete vykdomomis studijomis ir moksliniais tyrimais, dalyviai galėjo įvertinti savo mobiliųjų telefonų skleidžiamos elektromagnetinės spinduliuotės vertes, stebėjo mikroorganizmų vykdomą oro valymo eksperimentą, išbandė triukšmo mažinimo priemones, kuriamas iš panaudotų padangų ir susipažino su aukštuoju mokslu iš arčiau.

Klasių vadovės: Kristina Maloglazova

Lidija Voitkevič