Mokyklinė dailės paroda ,,Rudens prisilietimas”

Šių metų lapkričio 8 dieną vyko mokyklinė dailės paroda ,,Rudens prisilietimas“. Parodoje pateikti 7-9 klasių mokinių kūrybiniai darbai.

Mokinių dailės parodoje ,,Rudens prisilietimas“ matome mišrių technikų panaudojimą, kur vaizdo pagrindą sudaro atviros kompozicijos piešinys, nuo akvarelės taško iki tikroviško grafikos piešinio. Savitos kompozicijos autentiškumą sudaro piešinio paskirstymas lape, detalių akcentai.

Parodos tikslas – siekti, kad mokiniai mokytųsi grafinės, erdvinės plastikos raiškos, mišrių technikų ir technologijų, drąsiai eksperimentuotų, improvizuotų, individualiai pritaikytų dailės raiškos ir pažinimo gebėjimus bei įgūdžius, susipažintų su originalia dailininkų menine raiška.

Parodos pavadinimas „Rudens prisilietimas“ labiausiai atitiko sukurtus unikalius 7-9 klasių mokinių kūrybinius dailės darbus.

Mokinių paroda eksponuojama I aukšto fojė visą lapkričio mėnesį.

Prašome pasigrožėti mūsų auklėtinių kūrybiniais darbais.

Dailės mokytoja metodininkė

Edita Kazakevičienė