Anglų kalbos Kalėdinė viktorina „ Christmas Quiz“

Kalėdos – tai stebuklingas laikotarpis. Gruodžio 18 dieną 5 klasių mokiniams vyko anglų kalbos Kalėdinė viktorinaChristmas Quiz“. Viktorinos vedėja buvo 9b klasės mokinė Maryja Kahan. Tą dieną mokiniai sužinojo, kaip visame pasaulyje vadinamas Kalėdų senelis: Julinissen (Norvegijoje), Hoteiosho (Japonijoje) ir daug kitų pavadinimų. Be to, sužinojo, kodėl ir  kada švenčiamos Kalėdos, koks maistas šią dieną gaminamas, kokios dovanos yra dovanojamos, kaip parašyti laišką Kalėdų seneliui, kokios dainos yra dainuojamos. Moksleiviai susipažinosu nauja leksika. Taipogi mokiniai atsakinėjo į įvairius klausimus apie Kalėdų senelį, dainavo dainas „Merry Christmas“, „Jingle Bells“. Šventė padarė didelį įspūdį, o mokiniai įgijo daug  naujos patirties.

Anglų kalbos vyr. mokytoja Marina Buša