Konkursas ,,Ką reiškia Kalėdos tau?“

Šių metų lapkričio-gruodžio mėn. Panevėžio moksleivių namai organizavo respublikinę kalėdinio atviruko parodą-konkursą ,,Ką reiškia Kalėdos tau?“ ir kvietė visus Lietuvos bendrojo lavinimo ir neformaliojo švietimo mokyklų 1-12 kl. mokinius dalyvauti šiame konkurse.

Kalėdiniame atviruko konkurse dalyvavo Vilniaus Pavilnio pagrindinės mokyklos 5, 7 ir 8 kl. mokiniai: Anastasija Zaiceva, 5b kl., Nikas Ščiglo, 5b kl., Polina Diakonova, 7b kl., Milana Angliskaitė, 8b kl., Kira Kuzmina, 8b kl., Kira Antonchyk, 8b kl. ir Taisija Masimenko, 8b kl.

Kiekvienas atvirukas vienas už kitą gražesnis. Daug dėmesio skirta ne tik darbelio originalumui, meninei išraiškai, bet ir techniniam sprendimui bei estetiniam vaizdui.

Konkursas ,,Ką reiškia Kalėdos tau?“ turi 4 vertinimo kategorijas: 1-4 kl. mokiniai, 5-6 kl. mokiniai, 7-8 kl. mokiniai bei 9-12 kl. mokiniai.

Norime palinkėti mūsų mokiniams sėkmės ir prašome pasigrožėti jų atvirukais.

Dailės mokytoja metodininkė Edita Masevič

r