Respublikinio kalėdinio atviruko parodos – konkurso ,,Ką reiškia Kalėdos tau?“ nugalėtoja

Panevėžio moksleivių namai organizavo respublikinę kalėdinio atviruko parodą – konkursą ,,Ką reiškia Kalėdos tau?“ ir kvietė visus Lietuvos bendrojo lavinimo ir neformaliojo švietimo mokyklų 1-12 kl. mokinius dalyvauti šiame konkurse.

Į šį kvietimą atsiliepė net 244 mokiniai iš 32 šalies mokyklų – Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Žagarės, Kuršėnų, Radviliškio, Telšių, Kretingos, Šeduvos, Palangos, Kupiškio, Rokiškio, Krekenavos, Paliūniškio, Smilgių, Naujamiesčio bei Panevėžio.

Kalėdiniai atvirukai atkeliavo vienas už kitą gražesni. Todėl vertinimo komisijai be galo sunku buvo atrinkti gražiausius. Vertinimo komisiją sudarė 5 vertintojai: Moksleivių namų meninių būrelių mokytojai bei dailininkė.

Daug dėmesio buvo skirta ne tik atviruko originalumui, meninei išraiškai, bet ir techniniam sprendimui bei estetiniam vaizdui. Komisijos sprendimu 7-8 kl. kategorijos grupėje laureate tapo mūsų mokyklos 8b kl. mokinė – Milana Angliskaitė.

Kalėdų metas pripildytas gerumo, švelnumo, jautrumo, tikros meilės, spinduliuojančios šviesos, todėl norime padėkoti visiems konkurso dalyviams už dalyvavimą.

O Kalėdinis atvirukas visada kalba daugiau, nei iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti. Belieka tik įsiklausyti…

Respublikinė kalėdinio atviruko paroda-konkursas ,,Ką reiškia Kalėdos tau?“ veikia Panevėžio moksleivių namuose iki 2024 m. sausio 6 d.

Norime pasidžiaugti ir palinkėti tolimesnės sėkmės mūsų mokinei Milanai Angliskaitei.

Dailės mokytoja metodininkė Edita Masevič