Prieškalėdinė šventė

Esame girdėję apie šunų ar delfinų terapiją, tačiau elnių terapija dar tikrai nėra labai plačiai žinoma. Tokią terapiją gali išbandyti visi, apsilankę netoli Kernavės įsikūrusioje gamtos oazėje. Čia penkiasdešimt jaukių tauriųjų elnių padeda nuraminti mintis ir jausmus, pajausti ryšį su gamta, gerinti žmonių emocinę būklę. Taurieji elniai gali būti tiek puikiais terapiniais gyvūnais įvairias negalias turintiems vaikams, tiek kurti teigiamą atmosferą įmonių komandiniuose renginiuose. Mūsų Vilniaus Pavilnio pagrindinės mokyklos priešmokyklinio ugdymo lenkų grupės vaikai dalyvavo šioje edukacijoje. Ugdytiniai maitino elnius ir stirnas, gėrė arbatą ir vaišinosi sausainiais. Po to vaikai žaidė lauke ir lipdė senį besmegenį. Nulinukai parodė savo kūrybinius sugebėjimus, sakė eilėraščius Seniui Šalčiui, už tai gavo dovanų. Vaikai liko patenkinti ir patyrė daug pozityvių emocijų.

Priešmokyklinio ugdymo lenkų grupės vyr. mokytoja Bożena Vilkicka