Ugdymas per šalčius

Primename, kad oro temperatūrai nukritus iki 20 laipsnių šalčio ir žemiau, į mokyklą gali neiti pradinukai ir 5 klasių mokiniai.

Oro temperatūrai pasiekus 25 laipsnius žemiau nulio, į mokyklą gali neiti ir kitų klasių mokiniai.

Apribojimai dėl šalčio netaikomi ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo vaikams. Tokio amžiaus vaikus į darželius pristato tėvai, kai šalta, jie turi pasirūpinti saugiu vaikų atvykimu.

Mokymui reikalinga medžiaga bus skelbiama el. dienyne, mokytojai gali neatvykusius mokinius konsultuoti  nuotoliniu būdu.

Tokios dienos bus įskaičiuojamos į ugdymo procesą, tad ir neatvykusiems mokiniams atidirbti vėliau nereikės.

Mokyklos administracija