Mokyklinė dailės paroda ,,Žiema, žiemužė”

Vilniaus Pavilnio pagrindinės mokyklos pirmame aukšte vyko dailės paroda ,,Žiema, žiemužė”, kurioje buvo eksponuojami 5b klasės mokinių kūrybiniai darbai. Kiekviename darbelyje įdėta daug penktokų meilės ir kantrybės.

Iš pradžių mokiniai buvo supažindinti su ritmu. Plastiškuoju būdu auklėtiniai vaizdavo savo senius besmegenius, o vėliau gilinosi į piešimo detales pagal tematiką. Savo kūrybinius darbelius mokiniai dekoravo tapybos technikomis teptukais, panaudojo ir kitas piešimo priemones, technikas. Tam puikiai tiko akvareliniai pieštukai. Tai buvo nuostabi galimybė supažindinti penktokus su nauja technika.

Atlikdami kūrybinius darbelius mokiniai susipažino su senomis ir naujomis vaizdavimo formomis, mišriomis technikomis, atlikimo būdais, dekoravimo technikomis ir jų pritaikymu. Įgijo darbų planavimo ir organizavimo patirties.

Visi mokiniai dirbo stropiai, su įkvėpimu, o kūrybiniai piešiniai vasario 9 dieną papuošė mūsų mokyklos pirmo aukšto erdves. Prašome pasigrožėti.

Dailės mokytoja metodininkė

Edita Masevič