Aplinkosauginis piešinių konkursas „Tvari ateities elektronika”

2024 metų vasario mėn. pradžioje 5b ir 7b kl. mokiniai dalyvavo aplinkosauginiame piešinių konkurse  „Tvari ateities elektronika”.

Moksleiviai turėjo galimybę išlaisvinti savo fantazijas piešiniuose! Pavilnio pagrindinės mokyklos auklėtiniai vaizdavo, kaip pasikeis mūsų gyvenimas po daugelio metų? Kokių naujų tvarių elektronikos prietaisų atsiras, kaip jie palengvins mūsų buitį?

Pasitelkę fantaziją bei kūrybines priemones, mokiniai pateikė savo idėjas ant A3 formato popieriaus lapo. Kiekvienas mokinio darbas yra unikalus ir savitas.

Piešinių konkursas vyks iki 2024 metų kovo 15 dienos. Nugalėtojus skelbs kovo 20 d., Žemės dieną! Bus išrinkti 6 konkurso nugalėtojai.

Laimės daugiausiai „Like“ paspaudimų sulaukę bei konkurso organizatoriaus sprendimu išrinkti dalyviai.

Prašome pasigrožėti bei balsuoti už mūsų mokinių kūrybinius darbus: https://www.facebook.com/media/set?vanity=100064600422932&set=a.705827954913879

Dailės mokytoja metodininkė Edita Masevič