Apie LKŽ ir LR konkurso ,,Metų žodžio ir Metų posakio rinkimai 2023″ rezultatus

Prieš pat žiemos atostogas, vasario 9 d., direktorės Jūratės Venciuvienės sumanymu visa mokyklos bendruomenė nuščiuvo išvydusi Visą Lietuvių kalbos 20-ties tomų žodyną, talpinantį pusę milijono žodžių, mokyklos ekspozicijoje! Didžiuojamės eksponuojamu didžiausiu žodynu,  pirmą kartą matomu ir prieinamu mokykloje.

Direktorės  užmojis paveikus tautinių mažumų, o ypač atvykusių iš įvairiausių užsienių mokiniams, skatina labiau domėtis ir mokytis lietuvių kalbos. Čia visi lietuvių kalbos žodžiai sutelpa į vieną stiklinę spintą. Ji nuo pirmos sekundės stebina visą bendruomenę  be išimties.

Štai Mokykla pirmą kartą 8a, 8b ir 5b klasių dėka pateko ir  dalyvavo Metų žodžio ir Metų posakio rinkimų respublikiniame ture.

Dėkojame visiems, dalyvavusiems rinkimuose.  Žodis ,,RADAROM” , tapęs 1 vietą užimančiu, buvo renkamas ir mūsų mokyklos mokinių. Taigi sveikiname  8b – konkurso nugalėtojus mokykloje.

Lietuvių kalbos mokytoja Alina Grigelienė