Olimpiada ,,Kuriu Europą 2024″

Pasibaigė Lietuvos mokinių technologijų olimpiados „Kuriu Europą“ Vilniaus miesto etapas.

Olimpiados tikslas:

skatinti mokinius domėtis technologijomis, tobulinti ir plėsti jų dalykines žinias;

sudaryti mokiniams galimybę atskleisti technologinį raštingumą, bendrąsias kompetencijas, kritinio mąstymo įgūdžius;

ugdyti kūrybišką, savarankišką, iniciatyvią, smalsią, kultūringą ir socialiai atsakingą asmenybę.

Olimpiada buvo organizuojama pagal technologijų pagrindinio ir vidurinio ugdymo bendrąsias programas trims amžiaus grupėms.

Olimpiadai organizuoti, rezultatams įvertinti ir kandidatams atrinkti į Lietuvos mokinių technologijų olimpiados trečiąjį etapą buvo sudaryta kompetentinga komisija. Į Vilniaus miesto technologijų mokytojų metodinio būrelio (TMMB) sudėtį nuo praeitų metų įeina mūsų Pavilnio pagrindinės mokyklos technologijų mokytoja metodininkė Edita Masevič. Šiemet mokytoja turėjo garbę ne tik dalyvauti Olimpiadoje, tačiau ir būti vertintoja 7-8 kl. tekstilės grupėje. Pagal Olimpiados vertinimo kriterijus buvo įvertintos praktinės-kūrybinės veiklos ir paskelbti nugalėtojai.

Technologijų mokytoja metodininkė Edita Masevič