Žemės diena

Stovi medžiai pasiruošę,
Apsirengt žaliu šilku.

Alma Viskontienė

Kiekvienais metais kovo mėnesį minima Pasaulinė Žemės diena ir astronominio pavasario pradžia. Ši diena pavasario lygiadienis – dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose.

Mūsų mokyklos priešmokyklinio ugdymo lenkų grupės vaikai  kruopščiai pasiruošė šiai šventei. Mokytoja skaitė nulinukams eilėraščius, o vaikai uždavinėjo juos dominančius klausimus bei pademonstravo savo kūrybinius gebėjimus darydami aplikacijas Pasaulinės Žemės dienos proga. Nulinukai žiūrėjo filmuką apie Žemę, po to diskutavo kartu su auklėtojomis apie aplinkosaugos ir darnaus vystymosi svarbą. Vaikai liko patenkinti šia švente, sužinojo įdomių faktų apie mūsų planetą ir didžiavosi savo padarytomis aplikacijomis.

Priešmokyklinio ugdymo lenkų grupės vyr. mokytoja Božena Vilkicka