Išvyka į Kosmoparką

Kovo 25 dieną 5-9 klasių mokiniai vyko į kosminę parodą Vilniuje – Kosmoparką. Atvykę į parodą mokiniai  pasinaudojo galimybe apsirengti kosmonautų kostiumais ir su jais pasinerti į parodos siūlomas įdomybes. Pradžioje išklausė pasakojimą apie Saulės sistemos planetas, sužinojo, kuo įdomi kiekviena planeta, kokie palydovai jas lydi, vėliau susipažino su žymiais astronautais. Parodoje mokiniai išbandė pasivaikščiojimą Jupiteryje su specialiais tam skirtais batais ir buvo labai maloniai nustebinti astronautų paruoštais simuliatoriais bei   Van de Graff generatoriumi, kuriame įsielektrinę plaukai pasikelia į viršų. Mokiniai sužinojo, koks jų svoris kitose planetose, išgirdo savo balsą Marse, apsilankė užburiančioje Visatos laboratorijoje. Vaikams ši paroda labai patiko, jų nuomone, tai buvo geriausia pramoga, nes paroda buvo labai interaktyvi, įtraukianti, paslaptinga,  joje beveik viską galima buvo išbandyti ir paliesti. Šios parodos unikalumas paliko gražių ir nepakartojamų įspūdžių mokiniams ir suteikė nemažai astronominių žinių.

Mokytoja  Ana Volodkienė

Vyr. mokytoja Laura Šablevičienė