Respublikinis projektas “Vaikų Velykėlės”

Visi laukiame švenčių, o sulaukę dar kartą suprantame, kaip greitai bėga laikas. Tos lauktosios taip greit pralekia, pasibaigia… Gerai, kad Velykos po savaitės atgarsį turi – Atvelykį. Atvelykis, dar vadinamas vaikų Velykėlėmis, tarsi Velykų pakartojimas.

2a, 2b ir 4a klasių mokiniai  dalyvavo labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ inicijuotame projekte „Vaikų Velykėlės 2024“, kurio metu buvo prisimintos šv. Velykų tradicijos ir papročiai, organizuojami velykiniai žaidimai, o galutinis projekto rezultatas – Didžiojo margučio kūrimas, kurio  aukštis siekia 2 metrus, o plotis – 1 metrą.

Ši veikla suteikė daug džiaugsmo. Kiekvienam dalyviui, prisidėjusiam marginat Didįjį Margutį, belieka laukti, kol mokyklą pasieks specialiai projektui skirtos vienos iš geriausių lietuvių autorių knygos.

Pradinių klasių vyr. mokytoja Valentina Višniakova