Tolerancijos diena

Kaip ir kasmet, šiais metais mokyklos mokiniai minėjo Tarptautinę tolerancijos dieną. 8-10 klasių mokiniai nagrinėjo filme „Mintys apie toleranciją“ žymių Lietuvos žmonių nuomones apie žodžio „toleranciją“ reikšmę. Įžymybių pasidalinimas mintimis padėjo pažvelgti į „tolerancijos“ reiškinį iš įvairių pusių. Žvelgiant pozityviai, tolerancija padeda sukurti pasaulio įvairovę (Artūras Zuokas, Arvydas Šlepikas), tačiau ji turi ir pilkesnių atspalvių – toleruoti, tai iškentėti kito kitoniškumą (Arūnas Peškaitis OFM). Įvairiapusiškai suprantama „tolerancija“ yra sąlyga sugyventi šiame pasaulyje (Jonas Ohman).

Taip pat buvo paruoštas stendas, kuriame baltas paukštis, šių metų tolerancijos simbolis, aiškino šio žodžio reikšmę. Mokinių savivalda paruošė plakatą, kuriame nurodė žmonių grupes, kurių atžvilgiu ypatingai turime ugdyti tolerantišką santykį.

Tolerancijos diena,2016