Tinklinio varžybos

Kovo mėnesį mūsų mokykloje vyko tarpklasinės salės tinklinio 6×6 varžybos.

Varžėsi 6 komandos, kurias sudarė mergaitės ir berniukai.

Pirmą vietą iškovojo 10 A klasė (Dmitrij Semionov, Robert Stefanovič, Dawid Kutyš, Albert Aleksiuk, Gabriel Juzef Sidarevič, Ernestas Krasovskis).

II vietą – 10 B (Tadeuš Prokopovič, Artiom Mironenko, Jelizaveta Kurilčik, Kamila Nazarenko, Ina Šalina, Erik Tanana, Julija Gabajūtė).

III vietą – 9 B (Artūr Pavlovskij, Jurij Popukalov, Michail Sinyavskiy, Maksim Charitonovič, Anastasija Milaševič, Ernest Beliavski, Laura Šumelytė).

IV vietą – 8 B (Igor Pliavgo, Karina Vaitkun, Aleksej Kurilčik, Nikita Voitechovskij, Ričard Požarickij, Katerina Podgalska).

V vietą – 7 AB (Rafael Sidarevič, Daniel Kolobov, Dovilė Miliūtė, Eduardas Apet, Julija Jankovskaja, Kšyštof Konstantinov).

VI vietą – 78 AB (Daniel Kozlovskij, Damjan Suchodolski, Gabriela Alioksa, Edvard Fomincev, Emilija Stefanovič, Aleksandr Mackelo).

Sveikiname nugalėtojus. Taip pat dėkojame visiems už draugišką ir smagią atmosferą rungtynių metu. Linkime ir toliau tobulinti tinklinio žaidimą mūsų mokykloje.

Kūno kultūros mokytoja Olga Leontjeva – Kurčeikienė.

1Nuotraukas galite pamatyti čia.