Sveikatingumo ir sporto diena

Rugsėjo 29 dieną, mūsų mokykloje vyko Sveikatingumo ir sporto diena. Aštuntą valandą ryto 1-10 klasių mokiniai, mokytojos, mokyklos administracija susirinko mokyklos kieme. Tai buvo puiki proga visai mokyklos bendruomenei ne tik linksmai praleisti laiką kartu, bet ir per sportą stiprinti sveikatą, bei lavinti fizines ypatybes, gabumus, siekiant pergalės ir gerų varžybų rezultatų.

Šventė prasidėjo nuo bėgimo aplink mokyklą vėliau mokiniai mankštinosi sporto salėje. Vaikai varžėsi įvairiose sportinėse rungtyse: estafečių, keturkovės,  tinklinio bei kvadrato. Mokytojų komanda taip pat sužaidė tinklinį su septintokais.

Mažiausi šventės dalyviai buvo apdovanoti diplomais, bei saldžiaisiais prizais. Vyresnių klasių dalyviai diplomais.

Ši diena atnešė daug teigiamų emocijų visiems dalyviams. Dėkojame visiems dalyvavusiems šventėje, bei mokytojoms už pagalbą.

Kūno kultūros mokytoja Olga

22140857_867691626727750_2608750715743173165_nNuotraukas galite pamatyti čia.